Ви не в Українї? Вам сюди.

Hima Jomo

Hima Jomo

hima jomo народився у Франції, аби вшанувати природу Гімалаїв. Бренд унаслідував від фактичної батьківщини, Франції, витонченність, неймовірний стиль та плеяду відомих парфумерів. Від духовної батьківщини ж, Гімалаїв, аромати всотали умиротворення дикої природи та ольфакторне багатство цієї блаженної землі. В формулах парфумів було використано натуральні інгредієнти, притаманні гірським краям: індійське сандалове дерево, перець тімур з Непалу та тібетські пахощі. Автентичність бренду і щире прагнення популяризувати гімалайські пейзажі як джерело натхнення вражає; усе виконано з любов'ю й повагою до культури та з увагою до дрібниць.


Також бренд ставить за потрібне донести важливість інформаційного детоксу, адже в сучасному суспільстві неможливо уникнути постійного потоку. Так, Jomo — не тільки ім'я богині, що охороняє засніжені верховини Гімалаїв, а ще й абревіатура JOMO — joy of missig out, насолода власним моментом без турботи про справи інших.


Про аромати можно розповідати чимало, але вони насправді синестетичні і їх варто відчути. Це акварельні розводи, присипані рожевою сіллю, це доторкнутися до струн індійського сітару, викликавши бринчання, це вітер в обличчя під час підйому в гори під пекучим сонцем. Існує дві колекції: перша про зміну сезонів від парфумерки Дельфін Т'єррі, друга ж про багатства Гімалаїв від Бертрана Дюшофура та Барнаба Фійона. Запрошуємо вас познайомитися з ароматами в мережі Жан.

Hima Jomo Autumn in Lhoka
Hima Jomo

7884  7096

Hima Jomo Discovery Set - Seasons Collection
Hima Jomo

1339  1206

Hima Jomo Loon
Hima Jomo

8776  7899

Hima Jomo Pashm
Hima Jomo

8776  7899

Hima Jomo Spring in Bome
Hima Jomo

7884  7096

Hima Jomo Summer in Paro
Hima Jomo

7884  7096

Hima Jomo Tchai
Hima Jomo

8776  7899

Hima Jomo Winter in Manaslu
Hima Jomo

7884  7096

Підпишіться на нашу розсилку, щоб першими отримувати новини!