Ви не в Українї? Вам сюди.

Steve Martin

Steve Martin

STEVE MARTIN - нішевий парфумерний бренд з ОАЕ, заснований підприємцем Ясіром Аль-Сафі. У його поданні аромати — не просто продукти косметичної індустрії, а захоплююча подорож у часі за великими цивілізаціями, стародавніми методами та сотнями натуральних та рідкісних інгредієнтів у поєднанні з сучасними іноваціями.
 Головний офіс компанії знаходиться у Дубаї, виробництво – на півдні Франції. Вперше STEVE MARTIN заявили про себе на виставці Esxence у 2019 році, коли презентували колекцію Proficient Perfumer. За словами прес-служби бренду, робота над нею зайняла понад 12 років. Шість ароматів надихнуті історіями річок, які грали важливу роль у житті давніх цивілізацій. Вони є хором звуків природи, змішаних із запашним ароматом минулого. STEVE MARTIN об'єднали технології наших предків з останніми досягненнями в парфумерії, щоб створити захоплюючі дух аромати для неповторних клієнтів, подарувавши їм диво природи, доведене до досконалості.
1200 співробітників, які вклали свій внесок у дослідження та розробку унікальної пропозиції. Тисячі експериментів та тестів, щоб знайти остаточне поєднання. Для кожної парфумерної композиції було використано від 120 до 300 інгредієнтів – рідкісних, природних компонентів, які застосовують народи, що заселяли гирла великих річок. Кожен флакон виготовляється вручну. Сировина та матеріали лише найвищої якості, що відповідають французьким та міжнародним стандартам. Виробництво ведеться в обмеженій кількості: це унікальні парфуми для тих, хто бажає знайти собі щось виняткове.

Steve Martin 0:00 AM
Steve Martin

8925  8033

Steve Martin Euphrates
Steve Martin

29750  26775

Steve Martin Mississippi
Steve Martin

29750  26775

Steve Martin Nile
Steve Martin

29750  26775

Steve Martin Tigres
Steve Martin

29750  26775

Steve Martin Yamuna
Steve Martin

29750  26775

Підпишіться на нашу розсилку, щоб першими отримувати новини!