Ви не в Українї? Вам сюди.

Жан niche concept

Радувати легко, якщо знати, що саме дарувати. Але як бути, якщо смаки невідомі, а здивувати і порадувати дуже хочеться? Косметичні засоби, нішева парфумерія, аромати для дому та аксесуари є популярними подарунками для жінок і чоловіків, незалежно від їхнього способу і стилю життя, вподобань і статусу. Наш інтернет-магазин Жан подбав про те, щоб вибір презенту малознайомим людям або тим, чиї смаки невідомі, став ще легшим і простішим. Завдяки подарунковим картам людина зробить вибір на свій смак.

Будучи офіційними представниками багатьох брендів, ми формуємо найкращі умови для тих, хто хоче купити і піднести дійсно гідний подарунок. Подарункові карти від Жан niche concept • Ви даруєте можливість вибрати найкращу парфумерію, косметику або аксесуари на власний розсуд і смак. • Кілька видів карт різних номіналів від Jan дозволяють орієнтуватися на ваші бажання і можливості. Доступні пластикові, дерев'яні та латунні карти за фіксованою ціною. • Цей подарунок не має терміну придатності та може бути активований у будь-який зручний для клієнта час як у фізичних, так і в інтернет-магазині. Обирайте подарункові карти номіналом від 1000 до 50 000 гривень в нашому магазині косметики та парфумерії Jan і радуйте своїх близьких або колег оригінальним і корисним сюрпризом.

Також пропонуємо популярний сьогодні антисептичний набір. Сформований із засобів різних брендів, набір для дезінфекції рук буде доречний у різних випадках. Це сучасне рішення, яке в будь-якій ситуації стане в нагоді. Можлива доставка по Україні.

Жан niche concept Подарункові карти пластикові від 1000 до 5000 грн
бестселер
Жан niche concept

1000  900

Жан niche concept Chervona Kalyna in Black
Жан niche concept

5206  4686

Жан niche concept Chervona Kalyna in White
Жан niche concept

5206  4686

Підпишіться на нашу розсилку, щоб першими отримувати новини!