Про компанію

Жан niche concept - це одна з найбільших мереж магазинів нишевой парфумерії та косметики, яка була заснована в 1990 році в Одесі і офіційно представляє понад 60 брендів в Україні. З 2002 року компанія розвиває напрямок niche concept, мережа розширюється і поповнює портфоліо ексклюзивними для України нішевими брендами. Зараз це магазини в шести містах: в Києві, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Львові та Харкові. Кожен з них має власне «обличчя» - асортимент, інтер'єр, професійна робота консультантів. Особливі деталі, відмінності, індивідуальний підхід і атмосфера спонукають клієнтів обрати для себе той чи інший магазин Жан niche concept.

 

У кожному з магазинів своя унікальна атмосфера, ретельно підібраний асортимент, професійні консультанти, майстер-класи, вечірки і зустрічі з парфумерами й засновниками брендів.

 

Успішні люди, які приділяють доглядають за собою і люблять парфумерне мистецтво — ось короткий портрет клієнтів мережі «Жан».

 

З 2006 року компанія випускає журнал «Модно» - корпоративне спеціалізоване глянцеве видання. Редколегія журналу — експерти в області парфумерії та косметики. Журнал також доступний в електронному вигляді.

Кожен новий підписник отримує в подарунок дисконтну карту!