Ви не в Українї? Вам сюди.

Повернення і обмін товару

1) Належної якості:

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. № 1033-XII та Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (Додаток №3) парфумерно-косметичні товари належної якості не підлягають обміну та поверненню. Тому, будь ласка, робіть свій вибір відповідально!

2) Неналежного якості:

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

  • розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
  • заміни товару на такий же товар або на аналогічний товар з числа, наявного у продавця (виробника).

Тому в разі, якщо ви виявили при отриманні товару його неналежну якість, то, будь ласка, негайно зв'яжіться з нами для з'ясування ситуації і вирішення даного питання за телефонами: +38 (050) 290 00 91.
Або за адресою: 65026 м. Одеса,пров. Віце-адмірала Жукова, 21/23, офіс 64, 6 пов., БЦ «Ольвія»

Також свої вимоги ви можете пред'явити в будь-який з наших магазинів, адреси яких ви можете знайти на нашому сайті.

При наявності товару вимога споживача про його заміну підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом чотирнадцяти днів або за домовленістю сторін.

Доставка товарів неналежної якості вагою понад п'ять кілограмів нам і їх повернення назад споживачеві здійснюються за наш рахунок.

У разі вимоги споживача повернути сплачену за товар, який був неналежної якості, грошову суму, то сплачена грошова сума повертається споживачу платежем на реквізити його розрахункового рахунку, які необхідно буде вказати в письмовій заяві на повернення грошових коштів, або на банківську карту, з якої раніше були переведені гроші за придбаний товар.

При цьому звертаємо вашу увагу, що повернення або обмін товару неналежної якості відбувається тільки при наявності розрахункового документа, що підтверджує факт покупки саме у нас в магазині.

Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому в будь-якій ситуації зв'яжіться з нами, і ми знайдемо компромісне рішення.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб першими отримувати новини!