Вы не в Украине? Вам сюда.

Мы открыли склад в Европе

Чому в Європі?

Коли за плечима близько 35 років досвіду в бізнесі, то здається, що ти вже бачив і пережив усе, що тільки можливо за ці роки нескінченно непередбачуваних та різноманітних змін. 

24 лютого разом із ракетами в нашу країну влетіла нова реальність – повномасштабна війна. Окрім турботи про родину одним з основних завдань стає порятунок свого бізнесу та команди.  

Оперативно шукаю рішення, як локальні, так і глобальні, які допоможуть утриматись й вижити дітищу, якому вже 32 роки. Згодом з’ясовується, що цей жах не припиняється. 70-80 відсотків клієнтів виїхали за межі України. З кожним днем   відсоток тих, хто не повернеться вже назад через різні причини, тільки зростає. Низка магазинів мережі закрита, і перспектива їхньої роботи не зовсім зрозуміла.  

Рішення — за відчуттями, просте, але ефективне — прийшло насамперед завдяки вашим численним проханням доставити замовлення від «Жана» до різних європейських країн. Туди вас — не вірю в долю — доставили ваші бажання, сили та емоції.  

Ми відкриваємо наш склад у Європі!  

Провівши переговори з кількома десятками своїх постачальників, я отримав величезну підтримку своєму рішенню.  І не тільки підтримку, а й пропозицію: один із партнерів запропонував мені частину власного складу. Наш асортимент формує дуже крута підбірка брендів. Отож, ми прагнемо, щоб вона так само легко була доступною для вас, як це було і в Україні. 

Ми почнемо з online-формату, але не виключаю, що можемо піти й далі. Утримати наші амбіції у розвитку нелегко.  

Моя команда намагатиметься забезпечити максимально комфортний рівень сервісу.  Розумію, що на початку буде нелегко, оскільки ми новачки на цьому ринку, але трохи часу — і ми будемо оперативно, використовуючи наші досвід та бажання, рухатись уперед!

І найголовніше — у нас є серйозна підтримка всієї Європи, представниками якої є ви, наші клієнти. Потім підтягнуться і ваші знайомі, і знайомі знайомих… 

Наші амбіції мають вдало вписатися в можливості, які пропонує нова реальність.

З любов’ю, ваш Олексій
#лешакактывсёуспеваешь

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы первыми получать новости!