Lebon

Lebon

Бренд Lebon офіційно представляє компанія Жан niche concept в Україні. Ідея Lebon проста: створити, нарешті, правильну зубну пасту, в якій поєднувалися б відмінний смак-текстура-аромат і якісний догляд за порожниною рота. Планку якості співавтори проекту самі для себе підняли дуже високо. В цілому паста повинна була вписатися в категорію преміальних продуктів - Pleasure Product. І це сталося без сумніву. Інгредієнти не тільки високоефективні (найвищий в Євросоюзі стандарт якості: ISO 13485 - ISO 22716 - ISO 11930), але й етичні, корисні й безпечні, дизайн - люксовий, концепція - еко-доброзичлива.

Досвід роботи в медицині, дружба між засновниками бренду та ця загальна амбітна, навіть завзята, мета дозволила авторам ідеї знайти ідеальний рецепт: Live cool brilliantly! Розкішна зубна паста Lebon проводиться у Франції (в Грассі). Вона перетворить банальний процес чищення зубів у ще одне задоволення. Знадобиться час, щоб оцінити звичку не дивуватися відсутності піни. Пасти зовсім мало піняться - як і належить хорошому правильному косметичному продукту.

Склади зубних паст настільки гарні, що безпечні при ковтанні. Вершкова текстура незвичайна для лікарського засобу. 100% натуральний аромат, без парабенів, без триклозану, без фтору і барвників, без сахарину (використовується стевія - 100% Stévia rebaudiana - т.зв. медова трава, яка солодша за цукор у 300 разів; містить більше 50 корисних для організму людини речовин: мінеральні солі: кальцій, магній, калій, фосфор, цинк, залізо, кобальт, марганець, вітаміни P, A, E, C; бета-каротин, амінокислоти, ефірні масла, пектини). Продукт не тестується на тваринах. Пакувальний матеріал створюється з волокон свіжої деревини, яка поставляється з стійких лісів (здатність лісу витримувати зміни, викликані ззовні або відновлюватися після, залишаючись високопродуктивними до віку стиглості і старіння). Тюби виготовляються з сучасних ламінованих, що переробляються. Товстий шар алюмінію не дозволяє тюбам неестетично деформуватися.

Lebon Back To Pampelonne
Lebon

514  463

Lebon Cap Ferrat Mood
Lebon

444  400

Lebon Fearless Freedom
Lebon

263  237

Lebon Toothpaste Cinnamon Mint
Lebon

442  398

Lebon Toothpaste Le White
Lebon

263  237

Lebon Toothpaste Sweet Extravagance
Lebon

444  400

Lebon Toothpaste Tropical Crush
Lebon

444  400

Кожен новий підписник отримує в подарунок дисконтну карту!